Chengdu Ruicheng Automobile Service Co., Ltd.
Ürünler
Haberler
Ev > Haberler >
hakkında şirket haberleri Voyah Free SUV: Son Elektrikli Lüks SUV
Etkinlikler
Kişiler
Kişiler: David Wu
Şimdi İletişime Geçin
Bize Mail Atın

Voyah Free SUV: Son Elektrikli Lüks SUV

2023-10-31
Latest company news about Voyah Free SUV: Son Elektrikli Lüks SUV

 

Otomobil endüstrisinde yeni bir oyuncu olan Voyah, ilk elektrikli SUV'larını tanıttı.Üstün sürüş deneyimini gelişmiş teknolojiyle mükemmel bir şekilde birleştiren bir oyun değiştirici., modern kentsel yolculuk için yeni standartları yeniden tanımlıyor.

Voyah Free SUV: The Ultimate Electric Luxury SUV

Voyah Free SUV'un dış tasarımı zarif ve dinamik, lüks bir metal dokusuyla asil ve benzersiz bir tarzı yansıtıyor.Daha canlı hale getirmek..

 

İçerisi çok güzel, koltukları kaliteli deri ile yapılmış ve yolcuların çok rahat bir yolculuk yapmasını sağlıyor.Merkezi konsol, kullanımı kolay ve çok sayıda bilgiye erişim sağlayan büyük bir dokunmatik ekranla donatılmıştırEn son AR teknolojisini benimseyen araç paneli, sürücü bilgilerini navigasyon sistemiyle sorunsuz bir şekilde entegre ederek sürücülerin aracın durumunu daha sezgisel olarak anlamalarını sağlar.

 

Voyah Free SUV'un başlıca özelliği en son pil teknolojisini içeren gelişmiş elektrikli tahrik sistemi, 500 kilometreye kadar sürüş menzili sunar.ve çok hızlı bir şarj hızıBataryanın %80'ini tamamen şarj etmek için sadece 30 dakika gerekiyor.Araç, karmaşık yol koşullarında istikrarı ve geçilebilirliği sağlamak için tam tekerlekten çekiş sistemi ile donatılmıştır..

Voyah Free SUV: The Ultimate Electric Luxury SUV

Güvenlik açısından Voyah Free SUV, otomatik frenleme, şerit tutma ve otomatik park gibi işlevler de dahil olmak üzere en son sürüş yardım sistemi ile donatılmıştır.Aynı zamanda, sağlam gövde yapısı ve kapsamlı pasif güvenlik sistemi sürücü ve yolcular için her yönlü koruma sağlar.

 

Genel olarak, Voyah Free SUV şıklık, lüks, teknoloji ve güvenliği birleştiren elektrikli bir SUV.Size en iyi sürüş deneyimini sağlayabilir.Gelecek geldi ve Voyah Free SUV sizi istediğiniz yere stille götürecek.