Chengdu Ruicheng Automobile Service Co., Ltd.
Ürünler
Haberler
Ev >

Çin Chengdu Ruicheng Automobile Service Co., Ltd. Şirket Haberleri

Voyah Free SUV: Son Elektrikli Lüks SUV

  Otomobil endüstrisinde yeni bir oyuncu olan Voyah, ilk elektrikli SUV'larını tanıttı.Üstün sürüş deneyimini gelişmiş teknolojiyle mükemmel bir şekilde birleştiren bir oyun değiştirici., modern kentsel yolculuk için yeni standartları yeniden tanımlıyor. Voyah Free SUV'un dış tasarımı zarif ve dinamik, lüks bir metal dokusuyla asil ve benzersiz bir tarzı yansıtıyor.Daha canlı hale getirmek..   İçerisi çok güzel, koltukları kaliteli deri ile yapılmış ve yolcuların çok rahat bir yolculuk yapmasını sağlıyor.Merkezi konsol, kullanımı kolay ve çok sayıda bilgiye erişim sağlayan büyük bir dokunmatik ekranla donatılmıştırEn son AR teknolojisini benimseyen araç paneli, sürücü bilgilerini navigasyon sistemiyle sorunsuz bir şekilde entegre ederek sürücülerin aracın durumunu daha sezgisel olarak anlamalarını sağlar.   Voyah Free SUV'un başlıca özelliği en son pil teknolojisini içeren gelişmiş elektrikli tahrik sistemi, 500 kilometreye kadar sürüş menzili sunar.ve çok hızlı bir şarj hızıBataryanın %80'ini tamamen şarj etmek için sadece 30 dakika gerekiyor.Araç, karmaşık yol koşullarında istikrarı ve geçilebilirliği sağlamak için tam tekerlekten çekiş sistemi ile donatılmıştır.. Güvenlik açısından Voyah Free SUV, otomatik frenleme, şerit tutma ve otomatik park gibi işlevler de dahil olmak üzere en son sürüş yardım sistemi ile donatılmıştır.Aynı zamanda, sağlam gövde yapısı ve kapsamlı pasif güvenlik sistemi sürücü ve yolcular için her yönlü koruma sağlar.   Genel olarak, Voyah Free SUV şıklık, lüks, teknoloji ve güvenliği birleştiren elektrikli bir SUV.Size en iyi sürüş deneyimini sağlayabilir.Gelecek geldi ve Voyah Free SUV sizi istediğiniz yere stille götürecek.  

2023

10/31

Çin'in İkinci El Otomobil İhracatı Endüstrisi Geç Çiçeklenen Avantajları Gösteriyor

Çin'in ikinci el otomobil ihracatı endüstrisi son zamanlarda hızlı bir büyümeye tanık oldu.ve Genel Gümrük İdaresi, "Kondisyonlar Olgunlaşan Bölgelerdeki İkinci El Otomobil İhracatı İşinin Başlatılmasına Destek Edilme Bildirimini" yayınladı.2023'ün ilk üç çeyreğinde, Çin'in ikinci el otomobil alışverişleri 13.49 milyon araca ulaştı, bu da bir yıllık artışla 12.% 61.   Çin Otomobil Satıcıları Derneği'ne göre, Çin'in ikinci el otomobil ihracatı yurtdışındaki pazarlarda güçlü bir büyüme gösterdi.Afrika, Doğu Avrupa, Güneydoğu Asya ve Latin Amerika yüksek kalıyor. Çin'in ikinci el otomobil ihracat ürünleri, hem kilometre üreten kullanılmış otomobiller hem de kilometre üretmeyen paralel otomobiller, hem de yeni enerji ve yakıt taşıtları da dahil olmak üzere çeşitli.Paralel otomobiller ve yeni enerji araçları daha büyük bir oranı oluşturur, ancak yakıtlı otomobiller ve kullanılmış otomobiller de özel pazarlara sahiptir.   Ayrıca, ikinci el otomobil ihracatı finans sektörü ile yakından bağlantılıdır.ve yurtdışındaki müşteri kredisi kredilerinin hepsi sermaye müdahalesi gerektirir.   2021 yılında, Chongqing CPPCC üyesi Jian Qian, "ASEAN pazarına odaklanan ikinci el araba ihracatı üssünün kurulmasını teşvik etmek için öneriler" başlıklı bir öneride bulundu.Batı'nın kara ve deniz yollarının yeni geçiş avantajlarının tam olarak kullanılması çağrısında bulundu., hizmet sistemlerini iyileştirmek ve verilerin çevrimiçi ve endüstriyel bağlantısını teşvik etmek.   Eylül 2023'te, Ruicheng Auto, Changan Automobile, Chang'an Minsheng and other 10 enterprises reached a consensus on cooperation to establish the first strategic alliance of second-hand car export enterprises in the southwest region to build a second-hand car export and refurbishing industrial park.   Çin, ikinci el otomobil ihracatı endüstrisinin gelişiminde "gecikmiş çiçeklenme avantajlarını" nasıl kullanabilir?   İkinci el araba ihracatı için döviz hesabı ve vergi iadesi açısından, süreç optimizasyonuna ve verimliliğe daha fazla hız verilmesi gerekmektedir.Kullanılmış otomobillerin ihracatı nispeten küçük bir orana sahipStandart prosedürlerin ve standartlaştırılmış denetim kurumlarının olmaması, kullanılmış otomobillerin ihracatını genişletmeyi zorlaştırdı.Kullanılmış arabaların ihracatını teşvik etmek için ilgili standartların belirlenmesi acil.   Ayrıca, ikinci el otomobil ihracatı için yurtdışındaki satış sonrası hizmet, çoğunlukla otomobil üreticilerinin ve satıcıların satış sonrası servis istasyonlarına dayanmaktadır.İkinci el araba ihracatının artışı ile, hem yerli hem de yabancı şirketler satış sonrası hizmete odaklanabilir ve yeni fırsatları yakalamak için endüstri zincirlerini genişletebilirler.

2023

10/23

Jeep Gladiator Overland Pickup Truck: En Son Off-Road Macera Makinesi

Jeep Gladiator Overland Pickup Truck, Jeep ailesinin en son eklenmesi, zorlu tasarımı ve yeraltı yetenekleriyle off-road meraklıları arasında dalgalar yaratıyor.Bu kamyon en zorlu araziyi geçmek için gereken her şeye sahiptir.. Gladiator Overland Pickup Truck'ın benzersiz tasarımı ve özellikleri onu rakiplerinden ayırır.Rüzgara dayanıklı tasarımı, en aşırı koşullarda bile güvenle yolculuk edebilmenizi sağlar.   Performansı söz konusu olduğunda, Gladiator Overland Pickup Truck bu görevi yerine getirmekten fazlasını yapıyor.Bu aracın off-road arabaları için bir rüya olmasını sağlıyor.Dört tekerlekten çekiş sistemi ve arazi tepkisi 2 sistemi her tür araziyi, kum kumlardan kayalık dağlara kadar kontrol etmenizi sağlar.   Gladiator Overland Pickup Truck'ın kabin içi de aynı derecede etkileyici.GPS navigasyonu ve arka görüş kamerası olan eğlence sistemi, keşfedilmemiş bölgede yol bulmanızı kolaylaştırırArka koltuklar daha da fazla depolama alanı için katlanır, böylece tüm eşyalarınızı kolayca taşıyabilirsiniz.   Jeep Gladiator Overland Pickup Truck sadece off-roading değil aynı zamanda macera ve keşifle ilgili.Tüm yeni fırsatlar dünyasını açıyor..   Jeep Gladiator Overland Pickup Truck, macera arayanlar ve yeni deneyimler arayanlar için mükemmel bir seçimdir.O zaman neden bekliyorsun?Bugün yerel Jeep satıcınıza gidin ve bu en iyi off-road macera makinesini bir tur için alın!  

2023

10/19

MG 7 İngiliz lüks ve performans sedanının nihai ifadesi

Otomobil dünyası elektrikli araçlara doğru kaymaya devam ederken, safkan bir spor aracının zamansız cazibesine hala yer var.Ünlü İngiliz spor otomobilinin modern versiyonu., ikisinin de gücünü ve lüksünü temsil ediyor.   MG 7, 20'inci yüzyılın en popüler spor arabalarını üreten İngiliz otomobil üreticisi MG Motor'un en son ürünüdür.Şık tasarımı ve yüksek performanslı motoru ile, markanın zengin mirasına bir başvurudur ve aynı zamanda çağdaş bir kenar ekler.       Aracın dış görünüşü göz alıcıdır. çizgileri temiz ve açıktır, bu da araca sportif ama lüks bir görünüm kazandırır. krom ızgara ve LED farlar aracın etkileyici duruşunu artırır.Kalıplaşmış kenarları ve kaslı arka uçları ise çiğ gücü yansıtıyor..   MG 7'nin içi de aynı derecede etkileyici, yüksek kaliteli malzemeler ve üst düzey montajlarla övünmektedir.Araç panosu, kullanımı kolay ve hızlı yanıt veren bir dokunmatik ekranlı bilgi eğlence sistemine sahiptir, deri koltuklar ise en uzun sürüşler için bile bol destek sağlar. Kabin geniştir ve arka yolcular uzun yolculuklarda bile bacakları ve kafaları için yeterli yer bulacaktır.   MG 7'nin kalbi 2,0 litrelik turboşarjlı motorudur ve 9 vitesli otomatik şanzımanla birlikte 250 beygir gücü ve 280 pound-foot'luk tork üretir.Araç sıfırdan 60 mil'e altı saniyeden biraz daha fazla hızlanır., gerçekten nefes kesici bir performans sunuyor.   Güvenlik özellikleri arasında şerit ayrılma uyarısı, kör nokta izleme, ön çarpışma uyarısı ve otomatik acil frenleme bulunmaktadır.Araç ayrıca, kullanıcıların dokunmatik ekranda sadece birkaç dokunuşla müzik çalmasından navigasyona kadar her şeyi kontrol etmelerini sağlayan yüksek teknolojili bir bilgi eğlence sistemine sahiptir.   MG 7, ismine uygun bir spor arabası, İngiliz lüksünün ve performansının birleşimidir.ve üst düzey özellikler, MG 7 sadece bir spor arabasından daha fazlası - bir deneyim.

2023

10/16

Crossover SUV nedir?

Crossover SUV'larBu spor araçları (SUV'ler), asfalt, çakıl,Ya da kir., ve çok yönlülüğü ve konforu nedeniyle günlük bir sürücü olarak giderek daha popüler hale geliyor.   Crossover SUV'ları ile ilgilenenler, daha fazla bilgi ve fiyat listesi için buraya tıklayın   Crossover SUV'lar, yol üzerindeki performans ve off-road yeteneği arasında bir denge sağlar.Bazı modeller standart ekipman olarak AWD ile geliyor., çeşitli koşullarda optimal bir yakalanma sağlar.   Geleneksel SUV'lara kıyasla, crossover SUV'lar tipik olarak daha hafiftir ve tasarımlarında daha araba benzeri, daha rafine edilmiş bir sürüş ve kullanım sağlayan bir tek vücut yapısı vardır.Tek gövde tasarımı, altta yatan gövde mimarisinin ve çerçevesinin tek bir birim olduğu anlamına gelir., daha fazla iç yolcu ve kargo alanı ve daha iyi yakıt ekonomisi ile sonuçlanan bir binek arabasına benzer.   Bununla birlikte, crossover SUV'ların daha geleneksel meslektaşlarına kıyasla bazı sınırlamaları vardır.ve daha kısıtlayıcı bir yaklaşımEk olarak, crossover SUV'ların zor sürüş koşulları için 4 tekerlekli tahrik (4WD) sistemine düşük menzilli vites ekleyen 2 hızlı transfer kazası yoktur.   İlk modern crossover SUV'lar 1990'larda Toyota ve Subaru'nun öncülüğünde tanıtıldı.1980 AMC Eagle, SUV stilini yükseltilmiş bir yolcu arabası platformu ve AWD ile birleştiren ilk modeldi.1996 model yılına kadar Amerikalılar crossover SUV trendini fark etmediler, Subaru'nun Outback'i anında bir hit oldu.Crossover SUV pazarı büyümeye devam etti., tüketicilerin talebini karşılamak için düzenli olarak yeni modeller piyasaya sürülüyor.   Crossover SUV'lar o kadar popüler hale geldi ki ABD'de satılan tüm SUV'ların yarısından fazlasını oluşturuyorlar.ve kullanışlılığı, crossover SUV'ların her yerde sürücüler için popüler bir seçim olmaya devam etmesi şaşırtıcı değil.

2023

10/12

İdeal L9 gerçekten 'ideal'

Yeni enerjinin yükselişiyle Çin markaları da hızla patlamaya başladı.Lüks markalarla kesişme olmamasından birbirleriyle rekabet etmeyeBilindiği gibi, 2023'te Ideal Automobile, otomobil üretiminin yeni güçleri arasında benzersiz bir eğilim gösterdi.İdeal otomobil kampında amiral gemisi L9 modelinin tüm pazarda istikrarlı ve mükemmel bir performans gösterdiğiniPeki, ideal L9'un tercih edilmesinin asıl nedeni nedir?     Belki de "vücut şekli" sebebiyle, ideal L9'un verdiği ilk izlenim onun görkemidir.Basit ve canlı çizgilerle ve daha fütüristik bir ön yüzle. Aracın ön tarafı kapalı bir ızgara kullanır ve Through tipi LED gündüz çalışma lambalarıyla donatılmıştır. Ön farlar ön tamponun içine yerleştirilmiştir.Ve en belirgin özelliği çatıdaki LiDAR..   Aracın yan tarafı, genel olarak çok etkileyici olan standart bir SUV tasarımını benimsiyor.Bir bel, aracın tüm yanından geçer., ve gizli kapı sapları da mevcuttur, bu da yanlarda iyi bir genel hissi sağlar.ve yüksekliği sırasıyla 5200 mm × 1998 mm × 1800 mm, 3100 mm'lik bir dingil mesafesine sahip, bu lüks bir iç mekan yaratmak için yeterlidir. 6 kişilik düzende, her sürücü ve yolcu kendi rahat alanını bulabilir.     Arabanın içinde oturduğumuzda ilk izlenim daha yumuşak hale geldiğidir.Deri idealden daha hassas ve yumuşak.Ön ve ikinci sıra koltuklar standart olarak "Maybach baş yatakları" ile donatılmış ve yolculuğa yeni bir konfor katıyor.Sadece aile üyelerinin uzun mesafe seyahatleri için konfor ihtiyaçlarını karşılayamaz., aynı zamanda uzun mesafeler boyunca süren sürücülerin konforunu da karşılar.   Daha da önemlisi L9'un oturma alanı. 175cm uzunluğundaki bir yolcuyu örnek alarak, ikinci sıra koltukları yaklaşık iki yumruk bacak alanına ayarlayarak,Üçüncü sıra hala tam bir yumruk bacak alanı var, ve üçüncü sıra da elektrikli sırt koltuğu açısı ayarlama ve koltuk ısıtma fonksiyonlarını destekler, sonuçta üçüncü sıra yolcularına yeterince saygı gösterir.Üçüncü sıradaki sürüş deneyimi hala oldukça tatmin edici..   Buna ek olarak, şasi açısından, ideal L9 ön süspansiyonu, ikili bir dişli kemiği yapısını benimserken, arka süspansiyon beş halka yapısını benimser.Hava yayı ve CDC sürekli değişken amortizasyon şok amortisörü, ideal modelde ilk olarak ortaya çıktı., şasi'nin üst düzey hissini büyük ölçüde arttırır. Rahat ve istikrarlı bir genel his verir ve sürüş sırasında belirli bir esnekliğe sahiptir, bu da çok iyidir.   Lixiang L9 SUV veya diğer arabalarla ilgileniyorsanız,ücretsiz bir teklif almak için buraya bir mesaj gönderin.          

2023

10/07

Yerel SUV BYD yangwang U8 araba tanıtımı ve İngilizce çevirisi

  Yurt içi otomobil üreticisi BYD, benzinli SUV'lara karşı tasarlanmış gösterişli bir görünüm ve gelişmiş özellikler sunan BYD yangwang U8 elektrikli SUV'unun lüks versiyonunu piyasaya sürdü.   BYD yangwang U8 lüks sürümü, kendine güvenen bir imajı yansıtan cesur bir tasarım dilini benimsiyor.her bir tarafına monte edilmiş LED farlarla tamamlanmıştırızgara sadece etkileyici görünmüyor aynı zamanda çevreyi taramak için bir lidar sensörü ve yüksek teknoloji akıllı kameralar da dahil olmak üzere en son teknoloji sürücü yardım donanımına sahiptir.   SUV'un orantıları ve genel boyutu yolda etkileyici bir varlık yaratıyor. 36,5 derece yaklaşım açısı, 35,4 derece çıkış açısı ve 1000 milimetrelik maksimum vading derinliği,Araç dışı koşullara karşı daha fazla yetenekliTekerlekler çeşitli sensörlere ev sahipliği yapmaktadır ve aracın gelişmiş sürücü yardım sisteminin önemli bir parçası olarak çalışmak üzere tasarlanmıştır.   SUV'un arka tarafında, bölünmüş ışık rehberlik arka lambaları ile tamamlanan dış tarafa monte edilmiş belirgin sekiz taraflı yedek lastik vardır.İlginç bir özelliği D-sütun üzerinde altı krom dekore şeritleri varlığıdır, her biri arabanın kilidini açtığında veya şarj edildiğinde aydınlayan bir LED şeridi barındırır.   İçeride, kabin lüks ve teknoloji duygusuyla doludur. "Yıldız Halkası Kabini" olarak adlandırılan iç mekan, etrafı sarma hissi yaratmak için birden fazla eğrilik konsepti etrafında tasarlanmıştır.Nappa deri kullanımı bir parça sınıf katıyor12,8 inçlik merkezi dokunmatik ekran, doğrudan gösterge panosuna monte edilmiş ve 23.Aracın genişliğine uzanan 6 inçlik tam boyutlu bir cihaz kümesi ekranı ve arka bir eğlence ekranı.   Merkezi konsolun etrafında dağılmış düğmeler ve kontrol kolu, çeşitli işlevler için fiziksel kontroller sağlar.Dört ışınlı direksiyon, sürüş modlarını ve araziyi ayarlamak için spor kontrolleriArka koltuklar, lüks ve rahatlık duygusunu artırmak için ön ekranla bağlanabilen ekranlarla da donatılmıştır.   Boyut açısından, BYD yangwang U8'in lüks sürümü, 5.319 milimetre uzunluğunda, 2.050 milimetre genişliğinde ve 1.930 milimetre yüksekliğinde, 3.050 mmKabin alanı tüm yolcular için maksimum konfor sağlamak için yeterince cömert.   SUV'un gelişmiş sürücü yardım sistemi, 10 sürüş modu, beş sürüş fonksiyonu,ve off-road sürüş ve acil yüzenlik yetenekleri gibi işlevleri içeren bir tüm arazi uyarlanabilir geri bildirim sistemiBu sistem, hem kampta hem de off-road faaliyetlerinde ek güvenlik sağlamak için yeni bulut polisi P akıllı hidrolik gövde kontrol sistemi ile birlikte çalışır.   Kaputun altında, BYD yangwang U8'in lüks versiyonu, bir 2.0 litrelik motor elektrik teknolojisiyle 880 kilovatlık bir çıkış ve 1SUV, 0'dan saatte 100 kilometreye sadece 3.6 saniyede hızlanabilir ve CLTC koşullarında her şarjda 180 kilometreye kadar saf elektrikli bir menzile sahiptir.SUV'un toplam menzili etkileyici.Tek bir tankla yaklaşık 1000 kilometre, sadece 18 dakikada %80 kapasiteye ulaşan hızlı şarj yeteneği ile.   BYD yangwang U8 lüks sürümü, aracın her yerinde üst düzey ses ekipmanlarını içeren gelişmiş bir eğlence sistemine de sahiptir.Kabinde toplam 22 hoparlör var., bu sistem yollarda sinema kalitesiyle ses deneyimi sağlar. BYD yangwang U8 lüks sürümü, SUV segmentine benzeri görülmemiş konfor, lüks ve performans düzeyleri getireceğini vaat eden teknolojik ve mühendislik harikasıdır.  

2023

09/26

DEEPAL S7 SUV: Otomobil Lüks Dünyasında Cesur Bir Öncü

  Sürekli genişleyen otomotiv tasarım dünyasında, DEEPAL S7 SUV, lüks SUV'ların saflarına korkusuz ve cesur bir ek olarak öne çıkıyor.ve eşsiz performans, DEEPAL S7 SUV sürüş deneyimini yeni bir seviyeye çıkardı.     DEEPAL S7 SUV'nun dış görünümü görülecek bir manzaradır. krom ızgara, zarif çizgiler ve LED farlar, yola çıkanların dikkatini çekecek farklı ve modern bir görünüm kazandırır.SUV'un kaslı vücudu ve yükseltilmiş sürüş yüksekliği mükemmel bir stil ve işlevsellik karışımı sağlarPanoramik sunroof, gizlilik camı ve alaşım tekerleği çekici görünümünü daha da artırıyor.     DEEPAL S7 SUV'nun iç kısmı, duyuları şımartmak ve tatmin etmek için tasarlanmış lüks bir cennettir.Tablo düzeni temiz ve sezgiselArka koltuk geniş ve rahat, en uzun yolcuların bile uzanması için yeterli yer var. Performansı söz konusu olduğunda DEEPAL S7 SUV hiç de gevşek değil.En kalabalık yollarda bile araba kullanmak zevkli oluyor.SUV'un sürüş kalitesi de örnektir ve yol kusurlarını kolayca emer. DEEPAL S7 SUV ayrıca güvenlik özellikleri açısından da liderlik ediyor.şerit çıkışı uyarısıSUV'un sağlam gövde yapısı ve beş yıldızlı çarpışma testi derecesi yolcuların iç huzurunu sağlıyor.   DEEPAL S7 SUV, sadece bir ulaşım aracı değil, bir stil ve lüks ifadesi.ve açık yolu deneyimlemenizi değiştireceğini vaat ediyor..   Deepal S7 SUV yapılandırması hakkında daha fazla bilgi edinin>>>

2023

09/20

Çin, 17 Ayda Yeni Enerji Araçları Satışlarının 20 Milyonunu Aştı

3 Temmuz'da, Çin'in 20. milyoncu yeni enerji aracı Guangzhou GAC Aion fabrikasında üretim hattından çıkarıldı.Çin'in ilk 1 milyon araca ulaşması 27 yıl sürdü ama 10 milyon araçtan 20 milyonu geçmesi sadece 17 ay sürdü..   Çin'in yeni enerjili araç endüstrisi, başlangıcından bu yana, anahtar malzemeleri, çekirdek bileşenleri ve tüm aracı içeren tam bir endüstriyel zincir sistemi geliştirerek uzun bir yol kat etti.Yeni enerji araçlarının hızlı ihracat artışı Çin otomotiv şirketleri için yeni bir sınır açtı. Bununla birlikte, bu Çin markalarının yurtdışında sağlam bir şekilde yer aldığı anlamına gelmez. Wu Songquan,Çin Otomotiv Merkezi'nde kıdemli baş uzman ve Çin Otomotiv Strateji ve Politika Araştırma Merkezi'nde baş mühendisÇin'in büyük bir otomobil ihracatı yapmasına rağmen, çoğu pazarda küçük bir pazar payı var ve çok sayıda marka adı var.Avrupa'daki otomobil markalarıyla rekabet edemeyen, Amerika, Japonya ve Güney Kore. Aion S   Avrupa pazarını örnek alarak, bu yılın ilk yarısında Çin, Avrupa'ya yaklaşık 350.000 yeni enerji aracı ihraç etti ve toplam satış hacmi 1.Aynı dönemde Avrupa'da 419 milyon yeni enerji aracı% 25'lik bir pazar payı oldukça yüksek görünebilir, ancak Çin'de yeni enerji araçları markalarının büyük sayısı nedeniyle, tek bir markanın satışları diğer çok uluslu markalar kadar iyi değildir. Özellikle, yılın ilk yarısında Avrupa'daki yeni enerji araç markalarının satış sıralamasında, sadece SAIC MG ilk onluğa girdi.Yerel otomobiller MG4 ve Polestar 2 sırasıyla sekizinci ve 18. sırada, liderleri Tesla hariç geleneksel çok uluslu otomobil şirketlerinden geliyor.

2023

09/18

1 2 3